ÇEVRE AKTİVİTELER


Scuba Diving

eldorado otel adrasan

Denize ve onun altındaki dünyaya merakı olan bütün insanların vakit geçirmeden yapması gereken zevkli, basit ve sportif bir aktivite.

Tekne Turu

eldorado otel adrasan

Adrasan’da tatil yapıyorsanız olmazsa olmazların başında tekne turları gelmektedir. Türkiye’nin en iddialı koylarına sahip olan Adrasan ve Olympos bu konuda rakipsiz denilecek kadar iddialı.

Likya Yürüyüşü

eldorado otel adrasan

Likya Yolu, Türkiye’nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahiptir. Akdeniz kültürünü tanımak ve harika doğa manzaralarına şahit olumak için eşsiz bir yürüyüş.

Balık Avı

eldorado otel adrasan

Adrasan'da en güzel vakit geçireceğiniz bir aktivitede Akdeniz'in bereketli sularında daha önce hiç avlamadığınız çeşitte ve büyüklükte balıklar tutabilme imkanınızdır.

Olympos Antik Kenti

eldorado otel adrasan

Doğa ile tarihin iç içe geçtiği, ormanın yeşilini, akdenizin berraklığını cömertce sunduğu Olympos Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur.

Su Sporları

eldorado otel adrasan

Adrasanda eğlenceli zaman geçirmenin bir diğer yoluda su sporları eğlencelerine katılmaktır. Sürat tekneleri ile çekilen banana ve ringo gibi aletlerle keyifli dakikalar sizi bekliyor.