ELDORADO OTEL


eldorado otel adrasan

Otelimiz kalabalıktan uzakta, çam ormanlarıyla çevrili mekanda yeni inşa edilmiş 20 odalı aile oteli plaja 3-4 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Otelimizde cennet gibi bir koy olan Adrasan Koyu’nda ailenizle veya arkadaşlarınızla sakin saatler geçirip, muhteşem dağ ile deniz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Kendi aralarında tatilini geçirmek isteyen küçük gruplar için de uygundur ve dalgıçlara da iyi organize edilmiş bir dalgıç okulunun hizmetleri sunulmaktadır. Bu otel, muhteşem güneşin, berrak denizin ve büyüleyici doğanın tadına varmak isteyen misafirler için mükemmel bir buluşma ortamı sunmaktadır.

Teras bar ve kafeteryamızda, muazzam doğa ve deniz manzarası eşliğinde içeceğinizi içerken yorgunluğunuzu ve stresinizi geride bırakabilirsiniz.

Evinizin konforunu aratmayacak şekilde dizayn edilmiş herbiri farklı görünümde ve hijyenik klimalı odalar ile müşterilerimize bir otel ortamından çok bir ev ortamı sağlamaya çalışıyoruz. Butik otelimiz hijyen ve yemek politikalarıyla kesinlikle fark yaratmaktadır.

Otelimiz Antalya’nın güzide sahillerinden Adrasan koyuna hakim bir konumdadır. Çam ağaçları arasında sırtınızı Beydağlarına vererek sakin sesiz ve huzurlu bir ortamda kuş sesleriyle dinlenmek istiyorsanız burası tam size göre. Özellikle geceleri metropol ortamlarında pek görme imkanı bulamadığınız samanyolu yıldız sistemi tüm güzelliğiyle gecelerinizi büyüleyecek.

Adrasan Eldorado Otel’de

Sabah kahvaltısı
Akşam yemeği
Yüzme havuzu
Sneak bar

Toplantı salonu (Hobi odası ya da toplantı ihtiyaçlarınız için kullanılabilecek salonumuz)

Teras (Pub olarak kullandığımız terasımızda öğleden sonraları pasta, çay, kahve ikramlarımız akşamları nargile servisimiz mevcuttur)

Butik otelimiz hijyen ve yemek politikalarıyla kesinlikle fark yaratmaktadır.

Adrasan kum plajı ve dalgasız denizi ile özellikle çocuklarınız için uygun bir mekandır. Kumsalda otelimize ait güneşlikler mevcuttur.

Konum: Cennet gibi özel Adrasan Koyu’na sadece 3-5 dakika yürüyüş mesafesinde, Antalya Havalimanı’na 120 km uzaklıkta, transfer süresi ise yaklaşık 1 saat 50 dakikadır.

Tesis: 20 oda, 2 yatak veya 3-4 yataklı aile odası olarak da uyarlanabilir. Çocuk köşesine sahip otel havuzu, teraslı ve deniz manzaralı kahvaltı restoranı mevcuttur.

Yataklar: 2 veya 3-4 yatak koyulabilmektedir.